به وبسایت گروه نقشه برداری برزین مهر خوش آمدید.

نقشه برداری هوایی برای اراضی وسیع

نقشه‌برداری پروژه‌های بزرگ که به صورت زمینی زمان زیادی می‎‌برند، سایت‌هایی که دسترسی دشواری دارند یا مکان‌هایی مانند معادن و دامنه‌های ناپایدار که بسیار خطرناک هستند اغلب می‌تواند در کمترین زمان و با همان کیفیت با نقشه­ برداری هوایی با پهباد انجام شود.

 

 

با پیشرفت صنعت و تکنولوژی پهبادها بسیاری از کارهایی که در گذشته نیاز به زمان و هزینه بسیار بالایی داشتند امروزه با کمترین زمان و هزینه پایین انجام می­ شود که یکی از این امور نقشه برداری با پهباد می ­باشد. تهیه نقشه توپوگرافی برای اراضی با وسعت بالا و با پستی بلندی­ های زیاد با عملیات نقشه­ برداری زمینی فرآیندی زمان ­بر و هزینه ­بر می باشد که در چنین مواقعی است که اهمیت نقشه برداری هوایی توسط پهباد برای کارفرما مشخص می ­شود.

 

 

کارفرما می تواند با سپردن پروژه خود به گروه برزین­ مهر تهیه نقشه از ملک خود را در اسرع وقت و هزینه پایین نسبت به نقشه­ برداری زمینی با دقت بالا تحویل بگیرد.

انجام مراحل نقشه برداری هوایی نیاز به تخصص بالا داشته و عملیات دفتری آن نیز پیچیده و توسط کارشناس خبره انجام می ­شود که توضیح آن از حوصله این بحث خارج است. گروه برزین­ مهر تاکنون چندین پروژه نقشه­ بردای با پهباد را انجام داده که نمونه آن پروژه شمس آباد تهران است که تصاویر و ویدئو آن قابل مشاهده می ­باشد.

 

اگر مالک زمین کشاورزی بزرگ هستید و برای اجرای پروژه­ های کشاورزی اعم از تسطیح و ساخت گلخانه و یا آبیاری قطره ­ای نیاز به نقشه توپوگرافی دارید به ما مراجعه کنید. اگر مالک معدن هستید و نیاز به محاسبه حجم عملیات خاک برداری و حجم دپوی خود دارید حتما به ما مراجعه کنید.