به وبسایت گروه نقشه برداری برزین مهر خوش آمدید.

درباره ما

گروه نقشه برداری برزین مهر از سال 1380 فعالیت حرفه ای خود را در استان البرز آغاز نمود. هدف از تشکیل اولیه این گروه ارائه خدمات مهندسی در زمینه نقشه برداری اعم از برداشت، تفکیک، پیاده کردن قطعات تفکیکی، محاسبه احجام، عملیات راهسازی و غیره بود که به مرور زمان و با پیشرفت علم نقشه برداری و اضافه شدن تجهیزات مدرن نقشه برداری اعم از انواع دوربین های توتال پیشرفته و GPSهای چند فرکانسه، پهباد و لیزر اسکنر، این گروه نیز موازی با پیشرفت علم تجهیزات خود را بروز نموده و اکنون در تمامی زمینه های نقشه برداری جزء برترین های آن از لحاظ ارائه خدمات به شما هم میهنان عزیز می‌باشد.

 

مدیر این مجموعه جناب آقای مهندس محمد کریمی، دارای مدرک کارشناسی ارشد نقشه برداری با گرایش GIS (سیستم اطلاعات جغرافیایی) می‌باشد که علاوه بر مدیریت، به عنوان مشاور در امور ثبتی و ملکی با اشخاص حقیقی و حقوقی در تعامل بوده و در این حوزه نیز فعالیت مستمر و طولانی دارد.

 

گروه نقشه برداری برزین مهر با همکاری با چندین مهندس نقشه بردار و کارشناس رسمی دادگستری در رشته های نقشه برداری، عمران و امور ثبتی، پاسخگوی نیازهای حقیقی و حقوقی شما هم وطنان عزیز مقیم داخل و خارج از کشور می باشد.